Metodinė diena Kudirkos Naumiestyje

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos pedagogų bendruomenė metodinę dieną praleido Kudirkos Naumiestyje, derindama profesinį bendravimą, pažintinę veiklą ir kultūrinį ugdymą.

Birželio 2 diena prasidėjo komandos formavimo veiklomis, kurias vedė direktoriaus pavaduotojos ugdymui Rasa Laukaitienė ir Rasa Šlivinskienė. Vėliau pedagogai dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po Kudirkos Naumiestį, kurios metu aplankė svarbiausias miestelio istorines vietas. Gido Jono Valaičio pasakojimai padėjo geriau pažinti krašto istoriją ir kultūrinį paveldą.

Programos metu aplankytas daktaro Vinco Kudirkos kapas, Bulvės muziejus bei Vinco Kudirkos muziejus. Edukacinės veiklos suteikė galimybę pagilinti istorines žinias, pasidalyti patirtimis ir stiprinti bendruomeniškumą.

Metodinė diena tapo prasminga profesinio tobulėjimo, kultūrinio pažinimo ir bendrystės patirtimi.