KALĖDINĖS DOVANOS

Nusistovėjęs stereotipas, jog dailės pamokų ar būrelių veikla – tik piešimas ir tapymas ant lapo nėra tiesa. Tai įrodė mūsų mokyklos mokiniai, kartu su mokytoja Reda Viktažentiene pristatydami keramikos darbų parodą „Kalėdinės dovanos“. Keramika – tai degti gaminiai iš keraminių medžiagų, kurios dažnai yra gaunamos iš molio ar kitų mineralinių nemetalinių medžiagų.Vieni mokiniai, naudodami šią techniką, gamino praktiškus daiktus (įvairius dubenėlius, mažas lėkštutes, vazeles), o kiti kūrė skulptūrėles. Visi mokiniai į šią užduotį pažvelgė meniškai ir naudodami glazūrą darbus padarė dar gyvesnius ir tinkamesnius kalėdinėms dovanoms.

Parodoje eksponuojami šių mokinių darbai: Gabijos Čižauskaitės (IA kl.), Vakarės Deltuvaitės (IC kl.), Rūtos Inkrataitės (IC kl.), Saulės Vyšniauskaitės (IC kl.), Lauros Zurbaitės (ID kl.), Godos Janulaitytės (ID kl.), Mildos Penkaitytės (IIIA kl.), Gabijos Zurbaitės (IIIB kl.) ir Austėjos Gružinskaitės (IIIC kl.).

Paroda eksponuojama gimnazijos II aukšto fojė. Kviečiame visus pasigrožėti paroda ir pasidžiaugti išradingais, kūrybingais mokiniais.

Viktorija Klimaitė, IVE kl.