Grand prix taurė virtualualiame šokių festivalyje „SPACE Christmas Celebration’20“

Merginų šokių kolektyvas „Norija“ (vad. Vilija Jakubauskė) dar prieš pat šventes, šiuo sudėtingu ir įtemtu visiems karantino laikorpiu, dalyvavo nuotoliniame šokio festivalyje – konkurse „SPACE“. Tokiu pobūdžiu šis renginys buvo organizuotas pirmą kartą, prisitaikant prie esamos ekstremalios situacijos Lietuvoje ir skatinant šokio kolektyvus šokti ir dalyvauti konkursuose.

Kiekvienas šokio kolektyvas norintis dalyvauti turėjo renginio organizatoriams nusiųsti šokio vaizdo įrašą, kuriame atsispindėtų kolektyvo atliekama šokio kompozicija. Gimnazijos merginų šokių kolektyvas „Norija“, kartu su šokio studijos „Šokantys bateliai“ merginų grupe „Norija mm“, dar rudenį suspėjo išmokti bendrą, jungtinę šokio kompoziciją, kurią ir pristatė šio festivalio – konkurso „SPACE“ organizatoriams ir komisijai.

Tiesioginės transliacijos metu, renginio dieną, per Delfi.lt kanalą, kurį stebėjo daugiau nei 5000 žiūrovų, merginų šokis buvo vertinamas žinomų Lietuvoje choreografų. Merginos savo amžiaus kategorijoje su šokiu „Survivor“ pelnė nominaciją už šokio kompozicijos originalumą bei savo amžiaus kategorijoj laimėjo Grand Prix taurę. Visos taurės pasiekė kiekvieną šokėją, o Grand Prix taurė rado saugią ir garbingą vietą gimnazijoje.